Poznaj nas!

NASI LEKARZE

Kluczem do sukcesu w leczeniu małych Pacjentów jest odpowiednie podejście. Pierwsze spotkanie z lekarzem może decydować o nastawieniu Dziecka do kolejnych wizyt.

LEK. DENT. JOANNA BABICKA-DEREŃ
LEK. DENT. JOANNA BABICKA-DEREŃPedodonta
Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku lekarsko-dentystycznym. W praktyce stomatologicznej odbyła roczny staż w renomowanej przychodni stomatologii dziecięcej w Krakowie. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem najmłodszych pacjentów, proponując kompleksowe usługi z użyciem wszelkich dostępnych metod znieczulenia oraz sedacji gazem rozweselającym.
LEK. DENT. EWA ŻYTECKA
LEK. DENT. EWA ŻYTECKAPedodonta
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobyła odbywając staż podyplomowy w Akademickim Centrum Stomatologii. Doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi zajęcia dydaktyczne w Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i stomatologii dziecięcej. Uczestniczy w kursach i konferencjach.
LEK. DENT. KAROLINA PIERWOCHA
LEK. DENT. KAROLINA PIERWOCHAPedodonta
Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Odbyła staż podyplomowy w Akademickim Centum Stomatologii. Na co dzień zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i stomatologii dziecięcej.
W pracy najważniejsze są dla niej komfort i dobre samopoczucie pacjenta oraz dokładność wykonywanych zabiegów. Do każdego pacjenta podchodzi z cierpliwością i uśmiechem, zwracając uwagę na jego indywidualne potrzeby leczenia. Stale rozwija się uczestnicząc w kursach i konferencjach.
LEK. GRZEGORZ WOJCIECHOWSKI
LEK. GRZEGORZ WOJCIECHOWSKIAnestezjolog
Tytuły specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii uzyskał w 2005 roku. Posiada 15-letnie doświadczenie w znieczulaniu pacjentów do zabiegów stomatologicznych i chirurgii szczękowej oraz chirurgii ogólnej i dziecięcej. Doświadczenie zdobył m.in. w Szpitalu Klinicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, szpitalach miejskich i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej.

DR N. MED. EUGENIUSZ FRĄCZYK
DR N. MED. EUGENIUSZ FRĄCZYKAnestezjolog
Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. Doktor nauk medycznych, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, specjalista farmakologii klinicznej. Wieloletni ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Katowickim Centrum Onkologii.
Wieloletnie doświadczenie medyczne i troska o pacjentów zapewnia całkowite bezpieczeństwo i kontrolę podczas zabiegów w znieczuleniu ogólnym.
AGATA MOŚNY
AGATA MOŚNYKoordynator ds. narkoz
Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Humanistycznym na kierunku filologia, język rosyjski. Mimo młodego wieku ma spore doświadczenie w pracy z ludźmi. Uczestniczyła w wielu akcjach charytatywnych co przekłada się na jej empatyczne podejście do każdego pacjenta. W pracy opiekuje się pacjentami przygotowującymi się do zabiegu w znieczuleniu ogólnym.

Dlaczego jesteśmy właściwym wyborem?

Umów się i nie zwlekaj

Przyjdź do nas na wizytę ze swoją pociechą i zobaczysz, że zostaniecie z nami na długo 🙂 Wypełnij szybki formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

Możesz też skontaktować się z naszymi Rejestratorkami pod numerem telefonu:

32 241 01 77 lub 508 169 997.