&nbsp

&nbsp

&nbsp

POZNAJ NASZYCH LEKARZY

Kluczem do sukcesu w leczeniu małych Pacjentów jest odpowiednie podejście. Pierwsze spotkanie z lekarzem może decydować o nastawieniu Dziecka do kolejnych wizyt  dlatego tak ważne jest, aby od początku wybór gabinetu stomatologicznego był odpowiedni.

LEK. DENT. JOANNA BABICKA-DEREŃ
LEK. DENT. JOANNA BABICKA-DEREŃPedodonta
Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku lekarsko-dentystycznym. W praktyce stomatologicznej odbyła roczny staż w renomowanej przychodni stomatologii dziecięcej w Krakowie. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem najmłodszych pacjentów, proponując kompleksowe usługi z użyciem wszelkich dostępnych metod znieczulenia oraz sedacji gazem rozweselającym.
LEK. DENT. EWA ŻYTECKA
LEK. DENT. EWA ŻYTECKAPedodonta
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobyła odbywając staż podyplomowy w Akademickim Centrum Stomatologii. Doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi zajęcia dydaktyczne w Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i stomatologii dziecięcej. Uczestniczy w kursach i konferencjach.
LEK. DENT. KATARZYNA SOREK-MELLEM
LEK. DENT. KATARZYNA SOREK-MELLEMPedodonta
Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, chirurgia stomatologiczną oraz stomatologią dziecięcą. W trosce o komfort leczenia pacjentów wykonuje również zabiegi w sedacji gazem rozweselającym oraz znieczuleniu ogólnym.
LEK. GRZEGORZ WOJCIECHOWSKI
LEK. GRZEGORZ WOJCIECHOWSKIAnestezjolog
Tytuły specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii uzyskał w 2005 roku. Posiada 15-letnie doświadczenie w znieczulaniu pacjentów do zabiegów stomatologicznych i chirurgii szczękowej oraz chirurgii ogólnej i dziecięcej. Doświadczenie zdobył m.in. w Szpitalu Klinicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, szpitalach miejskich i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej.

AGATA MOŚNY
AGATA MOŚNYKoordynator ds. narkoz
Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Humanistycznym na kierunku filologia, język rosyjski. Mimo młodego wieku ma spore doświadczenie w pracy z ludźmi. Uczestniczyła w wielu akcjach charytatywnych co przekłada się na jej empatyczne podejście do każdego pacjenta. W pracy opiekuje się pacjentami przygotowującymi się do zabiegu w znieczuleniu ogólnym.

My też jesteśmy rodzicami, dlatego Twoja pociecha

jest w najlepszych rękach!

GABINET PRZYJAZNY DZIECIOM

Pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym to niezwykle ważne wydarzenie. Wpływa istotnie na stosunek Małego Pacjenta do późniejszych spotkań.

Uśmiech Rejestratorek od progu umili Państwu oraz Waszym pociechom pobyt w naszej Klinice. Do dyspozycji posiadamy przestronną poczekalnię oraz kącik zabaw gdzie Dziecko w oczekiwaniu na wizytę może rysować, układać klocki lub pooglądać ulubione bajki.

Po zaproszeniu do gabinetu Stomatolog Pedodonta zaznajomi Malucha z wyposażeniem gabinetu oraz zaproponuje wykonanie przeglądu ząbków. Nasi lekarze wyróżniają się nie tylko wysokimi kwalifikacjami, ale przede wszystkim odpowiednim podejściem do Małych Pacjentów, które gwarantuje powodzenie przeprowadzania dalszego leczenia. Dziecko czuje się bezpiecznie i chętniej współpracuje.

Podczas konsultacji Dziecko oraz Rodzice dowiadują się wszystkich szczegółów, które gwarantują sukces przeprowadzenia zabiegu w znieczuleniu ogólnym.  Badanie oraz przegląd  kwalifikują Pacjenta do zabiegu.

PREZENTY DLA DZIELNYCH PACJENTÓW

Jeśli zastanawiasz się jak zająć czas swojemu Dziecku przed wejściem do gabinetu, mamy dla Małych Pacjentów szereg możliwości. W naszej poczekalni znajdziecie kącik dziecięcy z ulubionymi bajkami oraz zabawkami. Dla nieco starszych proponujemy rozrywkę na konsoli w wieloma grami do wyboru.

Nasze gabinety są przystosowane do przyjmowania Małych Pacjentów. Kolorowe ściany, fartuszki oraz narzędzia odwracają dziecięcą uwagę od stomatologicznych procedur, które mogą przysporzyć sporo stresu.

Chcąc wzmocnić pozytywne emocje, po konsultacji lub wykonanym zabiegu, Dziecko otrzymuje zasłużony PREZENT w postaci wybranej przez siebie zabawki. Dzięki temu Maluch jest motywowany do kolejnych wizyt i kontroli.

Dlaczego jesteśmy jedynym właściwym wyborem?

Umów się i nie zwlekaj

Przyjdź do nas na wizytę ze swoją pociechą i zobaczysz, że zostaniecie z nami na długo 🙂 Wypełnij szybki formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

Możesz też skontaktować się z naszymi Rejestratorkami pod numerem telefonu:

32 241 01 77 lub 508 169 997.